bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.

Chimie

Platforma online
CHEMPRO

Chimie

Atomul

CHIMIE

Aceasta sectiune va pune la dispozitie continuturi curriculare digitalizate pentru disciplina Chimie prin instrumente moderne, accesibile oriunde si in orice moment, in mod gratuit oricarui elev sau profesor, cum ar fi: lectii, scheme de studiu, fise de laborator, probleme rezolvate, materiale foto sau video, variante rezolvate de bacalaureay, teste, proiecte, revista, link-uri utile, etc.

In meniul din partea stanga puteti lansa platforma online Chempro, proiect realizat de un grup de elevi de la Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi din Iasi pasionati deopotriva de stiintele naturii si de tehnologia informatiei sub coordonarea profesorilor de chimie si informatica.

Logo-ul Scolii

Laborator chimie