Gazduire site-uri web nelimitata ca spatiu si trafic lunar la doar 15 eur / an. Inregistrare domenii .ro .com .net .org .info .biz .com.ro .org.ro la preturi preferentiale. Pentru oferta detaliata accesati site-ul BluePink

books

01  Limba romana
  02  Limba engleza
  03  Limba franceza
  04  Matematica
  05  Informatica
  06  Fizica
  07  Chimie
  08  Biologie
  09  Istorie
  10  Geografie
  11  Economie
  12  Constructii
  12  Mecanica

DISCIPLINE

Aceasta sectiune va pune la dispozitie continuturi curriculare digitalizate pentru fiecare disciplina din planul cadru - si nu numai - prin instrumente moderne, accesibile oriunde si in orice moment, in mod gratuit oricarui elev sau profesor.

Aici veti gasi materiale digitalizate cum ar fi: manuale, auxiliare curriculare, lectii interactive, fise de lucru, teste on-line, lucrari ale elevilor, ce vor contribui la imbunatatirea procesului educational.

Din meniul din partea stanga puteti selecta o disciplina pentru a vizualiza materialele didactice ce se gasesc in baza de resurse digitale a scolii.

Logo-ul Scolii

Scoala Veche de Arte si Meserii