Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

Dictionare

01  Material 01
  02  Material 02
  03  Material 03
  04  Material 04
  05  material 05
  06  Material 06
  07  Material 07
  08  Material 08
  09  Material 09
  10  Material 10
  11  Material 11
  12  Material 12
  13  Material 13
  14  Material 14
  15  Proiecte elevi
  16  Proiecte elevi

LIMBA FRANCEZA

Aceasta sectiune va pune la dispozitie continuturi curriculare digitalizate pentru disciplina Limba Franceza prin instrumente moderne, accesibile oriunde si in orice moment, in mod gratuit oricarui elev sau profesor.

Aici veti gasi materiale digitalizate cum ar fi: manuale, auxiliare curriculare, tutoriale, lectii interactive, fise de lucru, teste on-line, lucrari ale elevilor, ce vor contribui la imbunatatirea procesului educational.

Din meniul din partea stanga puteti selecta un material didactic din baza de resurse pentru a-l vizualiza, salva sau imprima.

Logo-ul Scolii

Laborator audio