Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

SCOALA NOASTRA

Aceasta sectiune va pune la dispozitie materiale digitalizate produse de elevii Colegiului Tehnic "Gh. Asachi" Iasi, stiri si interviuri.

Materialele postate surprind momente din activitatea scolara sau extrascolara a elevilor si profesorilor liceului nostru.

Din tabelul de mai jos puteti selecta un material pentru a-l vizualiza, cu un clic pe butonul Play.

IasiTVlife - Bacalaureat 2013
Interviu cu dr. ing. Anda Tanasa, director la Colegiul Tehnic "Gh. Asachi" Iasi

Digi24Iasi - Tanar absolvent de liceu vreau sa ma angajez
Interviu cu prof. Cristian Pravat, director adj. la Colegiul Tehnic "Gh. Asachi" Iasi